رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه از کسب مدال نقره توسط مهران نکویی مجد ورزشکار کرمانشاهی در ماده پرتاب وزنه رقابت های دو و میدانی معلولان جهان خبر داد.
کد خبر: ۴۶۱۴۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴ 17 July 2017
به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از ایرنا،عزت الله پرنیان اظهار کرد: نکویی مجد یکی از نمایندگان ایران در ماده پرتاب وزنه کلاس F35 بود که توانست عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را از آن خود کند.

وی ادامه داد: نکویی مجد توانست در بهترین پرتاب خود رکورد 15 متر و 15 سانتی متر را ثبت و در جایگاه دوم رقابت های جهانی لندن قرار گیرد.

پرنیان یادآوری کرد: در این ماده ورزشکاری از کشور چین با ثبت رکورد 15 متر و 30 سانتی متر عنوان قهرمانی را بدست آورد و علی اصغر جوانمردی دیگر نماینده کشورمان نیز با 
پرتابی به طول 15 متر و 13 سانتی متر در جایگاه سوم ایستاد.

رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان کرمانشاه خاطرنشان کرد: آخرین رکورد رسمی نکویی مجد مربوط به رقابت های پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل می شود که با پرتابی به طول به طول 14 متر و 54 سانتی متر مقام چهارم آن رقابت ها را کسب کرد.

وی افزود: محمدخالوندی دیگر نماینده ورزش کرمانشاه در مسابقات دو و میدانی معلولان جهان است که فردا (27 تیر) در ماده پرتاب نیزه به مصاف حریفان خود می رود.

پرنیان اظهار کرد: این ورزشکار کرمانشاهی که نفر اول پرتاب نیزه در جهان است در پارالمپیک 2016 ریو موفق شد با پرتابی به طول 46 متر و 12 سانتی متر مدال طلا را کسب کند و رکورد دنیا را که متعلق به خودش بود، جا به جا کند.

هشتمین دوره رقابت های جهانی دو و میدانی لندن با حضور بیش از یک هزار ورزشکار از یکصد کشور دنیا، از 23 تیر تا اول مرداد ماه به میزبانی انگلیس و در شهر لندن برگزار می 
شود و کاروان ایران نیز با 20 ورزشکار در این مسابقات حضور یافته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار