رئیس پلیس فتا استان گفت: فروشنده دارو در فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس شناسایی و دستگیر شد.
کد خبر: ۴۲۶۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸ 18 May 2017
 به گزارش خبرگزاری تابناک به نقل از پایگاه خبری پلیس،سرهنگ "علی کریمی" ، اظهار کرد: در پی رصد کارشناسان پلیس فتا در فضای مجازی، صفحه های فعال در چندین شبکه اجتماعی که اقدام به فروش داروها و لوازم بهداشتی به صورت غیرمجاز می‌کردند، شناسایی شدند.

وی افزود: با توجه به اینکه دارو ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد و حتی می تواند جان افراد را به خطر بیندازد و همچنین ممنوعیت و غیرقانونی بودن فروش هرگونه دارو در فضای سایبر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت که پس از بررسی‌های لازم مشخص شد تمامی این صفحات متعلق به یک نفر است، لذا با انجام تحقیقات و انجام اقدامات فنی و تخصصی متهم شناسایی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی اظهار كرد: ماموران پلیس فتا با هماهنگی مقام قضائی، در بازرسی از منزل متهم موفق به كشف تعدادی از اجناس  غیرمجاز شدند كه پس از انجام اقدامات تكمیلی پرونده به دادسرا ارسال شد.

سرهنگ کریمی ضمن اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی، گفت: دارو چیزی نیست که اگر جنس تقلبی آن خریداری شود مشکلی نداشته باشد و بتوان به راحتی از آن گذشت زیرا ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد و امکان بیماری و حتی مرگ نیز وجود دارد لذا در هموطنان عزیز درخواست داریم به هیچ عنوان از فروشندگان غیر مجاز دارو تهیه نکنند و لوازم خود را حتما از داروخانه های دارای مجوز تهیه نمایند. 

وی در انتها از هموطنان خواست که در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir بخش تماس با ما  و یا شماره تلفن هفت رقمی 2188190 با ما  در میان بگذارند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار