رایگیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.
جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداریها در نظر گرفته شده بود.
آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)
*********************
آخرین نتایج تا ساعت 10:00 بامداد شنبه 8 اسفند
** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.
استان آذربایجان شرقی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: 2/900/000 نفر |
تعداد
رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اهر و هریس |
- |
- |
- |
بیتالله عبداللهی |
مهدی حسینیان (اصولگرا) |
|||||
2 |
بستان آباد |
محمد وحدتیهلان |
|
مستقل |
- |
3 |
بناب |
ضیاءالله اعزازی |
|
اصولگرا |
- |
4 |
تبریز، آذرشهر و اسکو |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
5 |
سراب و مهربان |
- |
- |
- |
یوسف داوودی (مستقل) |
مجید نصیرپور (اصلاح طلب) |
|||||
6 |
شبستر |
|
|
|
|
7 |
كلیبر، خداآفرین و هوراند |
قلی اللهقلی زاده |
36936 |
اصولگرا |
- |
8 |
مراغه و عجبشیر |
|
|
|
|
9 |
مرند و جلفا |
|
|
|
|
10 |
ملکان |
سلمان خدادادی |
|
|
|
11 |
میانه |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
12 |
ورزقان |
رضا علیزاده |
|
اصولگرا |
- |
13 |
هشترود و چاراویماق |
سیدحمزه امینی |
15034 |
مستقل |
|
استان آذربایجان غربی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
ارومیه |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
2 |
بوکان |
|
|
|
|
3 |
پیرانشهر و سردشت |
|
|
|
|
4 |
خوی و چایپاره |
|
|
|
|
5 |
سلماس |
|
|
|
|
6 |
ماکو – چالدران – پلدشت و شوط |
|
|
|
|
7 |
مهاباد |
|
|
|
|
8 |
میاندوآب شاهیندژ و تکاب |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
9 |
نقده و اشنویه |
|
|
|
|
استان اردبیل |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اردبیل، نمین، نیر و سرعین |
رضا کریمی |
|
اصلاحطلب |
|
صدیف بدری |
|
اصولگرا |
|
||
اردبیل، نمین، نیر و سرعین |
اکبر نیکزاد(اصولگرا) |
||||
2 |
پارس آباد و بیله سوار |
|
|
|
شکور پورحسین ------- ایرج بیگدلو |
3 |
خلخال و کوثر |
بشیر خالقی |
|
اصولگرا |
- |
4 |
گرمی |
میرحمایت میرزاده |
|
اصلاحطلب |
- |
5 |
مشگین شهر |
ولی ملکی |
|
اصلاحطلب |
- |
استان اصفهان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اردستان |
سیدصادق طباطبائی نژاد |
16033 |
اصولگرا |
- |
2 |
اصفهان |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
3 |
خمینی شهر |
|
|
|
|
4 |
سمیرم |
|
|
|
|
5 |
شاهین شهر،میمه و برخوار |
حسینعلی حاجی دلیگانی |
|
اصولگرا |
- |
6 |
شهرضا و سمیرم سفلی |
|
|
|
|
7 |
فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت |
اکبر ترکی |
|
اصولگرا |
- |
8 |
فلاورجان |
سیدناصر موسوی لارگانی |
|
اصولگرا |
- |
9 |
کاشان و آران و بید گل |
سید جواد ساداتینژاد |
68000 |
اصولگرا |
- |
10 |
گلپایگان و خوانسار |
علی بختیار |
|
اصلاح طلب |
- |
11 |
لنجان |
محسن کوهکن |
|
اصولگرا |
- |
12 |
مبارکه |
زهرا سعیدی مبارکه |
|
اصولگرا |
- |
13 |
نائین، خور و بیابانک |
|
|
|
|
14 |
نطنز و قمصر |
مرتضی صفاری نطنزی |
|
اصولگرا |
|
15 |
نجف آباد وتیران وکرون |
ابوالفضل ابوترابی |
|
اصولگرا |
- |
اقلیت های دینی |
|||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
زرتشتیان |
|
|
|
|
2 |
کلیمیان |
مرهصدق |
|
|
|
3 |
مسیحیان آشوری و کلدانی |
یوناتن بن کلیا |
|
|
|
4 |
مسیحیان ارمنی جنوب ایران |
|
|
|
|
5 |
مسیحیان ارمنی شمال ایران |
کارن خانلری |
|
|
|
استان البرز |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان |
|
|
|
|
2 |
کرج، اشتهارد و فردیس |
|
|
|
|
|
|
|
|
استان ایلام |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه
یافتگان به دور دوم |
1 |
دهلران ، دره شهر و آبدانان |
|
|
|
|
2 |
ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران |
|
|
|
|
|
|
|
استان بوشهر |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
بوشهر، گناوه و دیلم |
عبدالحمید خدری |
|
اصلاح طلب |
- |
2 |
دشتستان |
محمدباقر سعادت |
- |
اعتدالی |
- |
3 |
دشتی و تنگستان |
سید کمال الدین شهریاری |
|
|
- |
4 |
کنگان، دیر، جم و عسلویه |
سکینه الماسی |
41000 |
اصلاح طلب |
- |
استان تهران |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راهیافتگان به دور دوم |
1 |
پاکدشت |
محمد قمی |
|
اصلاحطلب |
- |
2 |
تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
3 |
دماوند و فیروزکوه |
|
|
|
|
4 |
رباط کریم و بهارستان |
|
|
|
|
5 |
شهریار، ملارد و قدس |
|
|
|
|
6 |
ورامین، پیشوا و قرچک |
سید حسین نقوی حسینی |
|
اصولگرا |
- |
استان چهارمحال و بختیاری |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد |
|
|
|
|
2 |
بروجن |
|
|
|
خدیجه ربیعی فرادنبه _____ علی نادری فرد |
3 |
شهرکرد |
|
|
|
|
4 |
لردگان |
محمدخالدی سردشتی |
|
|
- |
استان خراسان جنوبی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
بيرجند و درميان و خوسف |
سید محمد باقر عبادی |
59459 |
اصولگرا |
- |
2 |
قاین و زیرکوه |
فرهاد فلاحتی |
|
اصولگرا |
- |
3 |
نهبندان و سربيشه |
نظر افضلی |
|
اصولگرا |
- |
4 |
فردوس،طبس،بشرويه و سرايان |
محمدرضا امیرحسنخانی |
35738 |
اصولگرا |
- |
استان خراسان رضوی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
گناباد و بجستان |
|
|
|
|
2 |
قوچان و فاروج |
|
|
|
|
3 |
فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه |
|
|
|
|
4 |
سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن |
|
|
|
|
|
|
|
|||
5 |
درگز |
|
|
|
|
6 |
خواف و رشتخوار |
|
|
|
|
7 |
چناران و بینالود |
|
|
|
|
8 |
تربتجام،تایباد و باخرز |
|
|
|
|
9 |
نیشابور و فیروزه |
|
|
|
|
|
|
|
|||
10 |
کاشمر، بردسكن و خلیل آباد |
|
|
|
|
11 |
مشهد و کلات |
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|||
|
|
|
|||
|
|
|
|||
12 |
تربت حیدریه و مه ولات وزاوه |
|
|
|
|
استان خراسان شمالی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
شیروان |
عبدالرضا عزیزی |
مستقل |
- |
|
2 |
بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان |
علی اکبری |
اصلاح طلب |
- |
|
علی قربانی |
اصلاح طلب |
- |
|||
3 |
اسفراین |
هادی قوامی |
اصولگرا |
استان خوزستان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
مسجد سلیمان، لالی و هفتگل |
|
|
|
|
2 |
اندیمشک |
فریدون حسنوند |
|
اصولگرا |
- |
3 |
رامهرمز و رامشیر |
|
|
|
|
4 |
دزفول |
عباس پاپی زاده |
|
اصولگرا |
- |
5 |
دشت آزادگان |
|
|
|
|
6 |
شوش |
سید رضا راضی نوری |
|
اصولگرا |
- |
7 |
شوشتر و گتوند |
سهراب گیلانی |
|
اصولگرا |
- |
8 |
ایذه و باغملک |
|
|
|
|
9 |
آبادان |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
10 |
اهواز |
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|||
11 |
بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان |
حبیب آغاجری |
|
اصولگرا |
- |
12 |
بهبهان |
|
|
|
|
13 |
شادگان |
مجید ناصری نژاد |
|
اصولگرا |
- |
14 |
خرمشهر |
عبدالله سامری |
|
مستقل |
- |
استان زنجان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی |
مرتضی خاتمی |
|
- |
|
2 |
زنجان و طارم |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
3 |
خدابنده |
|
|
|
احمد بیگدلی _____ سید البرز حسینی |
4 |
ابهر و خرمدره |
|
|
|
محمدرضا خان محمدی ____ محمد عزیزی |
استان سمنان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
گرمسار و آرادان |
غلامرضا کاتب |
23688 |
مستقل |
- |
2 |
شاهرود،میامی و بسطام |
سید حسن حسینی شاهرودی |
|
اصولگرا |
- |
3 |
سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد |
|
|
|
|
4 |
دامغان |
اسماعیل حسن بیگی |
|
اصولگرا |
- |
استان سیستان و بلوچستان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران |
عبدالناصر درخشان |
اصلاح طلب |
- |
|
2 |
چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند |
عبدالغفور ایراننژاد |
|
اصولگرا |
- |
3 |
خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین |
علی کرد |
|
اصولگرا |
- |
4 |
زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون |
حبیبالله دهمرده |
|
اصولگرا |
- |
احمدعلی کیخا |
|
اعتدالی |
- |
||
5 |
زاهدان |
علیم یارمحمدی |
|
اصلاح طلب |
- |
غلامرضا عزیزیان |
|
اصلاح طلب |
- |
||
6 |
سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان |
محمدباسط درازهی |
|
|
- |
استان فارس |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
آباده و بوانات و خرم بید |
|
|
|
|
2 |
استهبان و نی ریز |
|
|
|
دور دوم کشیده شد |
3 |
جهرم |
|
|
|
|
4 |
داراب و زرین دشت |
|
|
|
|
5 |
سروستان، خرامه و كوار |
داریوش اسماعیلی |
|
اصولگرا |
- |
6 |
اقلید |
سید حسین افضلی |
|
مستقل |
- |
7 |
سپیدان |
|
|
|
|
8 |
شیراز |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
9 |
فسا |
|
|
|
|
10 |
فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند |
|
|
|
|
11 |
كازرون |
|
|
|
|
12 |
لارستان و خنج و گراش |
|
|
|
|
13 |
لامرد و مهر |
|
|
|
|
14 |
مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد |
|
|
|
|
15 |
ممسنی |
مسعود گودرزی |
|
اصلاحطلب |
- |
استان قزوین |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
بوئین زهرا و آوج |
|
|
|
|
2 |
تاکستان |
|
|
|
|
3 |
قزوین، آبیک و البرز |
|
|
|
|
|
|
|
|
استان قم |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
قم |
احمد امیرآبادی |
اصولگرا |
- |
|
علی لاریجانی |
اصولگرا |
- |
|||
مجتبی ذوالنوری |
اصولگرا |
- |
استان کردستان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه
یافتگان به دور دوم |
1 |
بیجار |
|
|
|
|
2 |
سقز و بانه |
|
|
|
|
3 |
سنندج، دیواندره، كامیاران |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
4 |
قروه و دهگلان |
|
|
|
|
5 |
مریوان و سرو آباد |
|
|
|
|
استان کرمان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
بافت، رابر و ارزوئیه |
علی برز بختیاری |
|
اصلاحطلب |
- |
2 |
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر |
علی نیکزاد |
|
اصلاحطلب |
- |
3 |
جیرفت و عنبر آباد |
یحیی کمالیپور |
|
مستقل |
- |
4 |
رفسنجان و انار |
احمد محمدی |
|
اصلاحطلب |
- |
5 |
زرند و كوهبنان |
حسین امیریخانمکانی |
|
اصلاح طلب |
- |
6 |
سیرجان و بردسیر |
شهباز حسنپور |
|
مستقل |
- |
7 |
شهر بابک |
علی اسدی کرم |
|
اصلاحطلب |
- |
8 |
كرمان و راور |
محمدرضا پورابراهیمی |
|
اصولگرا |
- |
|
|
|
|
||
9 |
کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب |
احمد حمزه |
|
اصلاحطلب |
- |
استان کرمانشاه |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اسلام آباد غرب و دالاهو |
حشمتالله فلاحتپیشه |
|
اصولگرا |
- |
2 |
پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران |
شهاب نادری |
|
اصولگرا |
- |
3 |
سنقر |
سید جواد حسینیکیا |
|
اصولگرا |
- |
4 |
قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب |
فرهاد تجری |
30730 |
اصولگرا |
- |
5 |
کرمانشاه |
عبدالرضا مصری |
|
اصولگرا |
محمد کرمیراد
|
سید قاسم جاسمی |
|
اصولگرا |
سید سعید حیدری
طیب |
||
- |
- |
- |
- |
||
6 |
كنگاور، صحنه، هرسین |
حسن سلیمانی |
49816 |
مستقل |
- |
استان کهگیلویه و بویراحمد |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده |
|
|
|
|
2 |
گچساران و باشت |
|
|
|
|
3 |
بویراحمد و دنا |
|
|
|
|
استان گلستان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
گرگان وآق قلا |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
2 |
گنبدکاووس |
قرجهطیار |
|
اصلاح طلب |
- |
3 |
رامیان و آزادشهر |
علیرضا ابراهیمیفرد |
|
مستقل |
- |
4 |
علی آبادکتول |
اسدالله قرخانی |
|
مستقل |
- |
5 |
مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه |
|
|
|
|
6 |
کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان |
|
|
|
|
استان گیلان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
رشت |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
2 |
آستارا |
ولی داداشی |
|
اصولگرا |
- |
3 |
آستانهاشرفیه |
|
|
|
|
4 |
بندر انزلی |
|
|
|
|
5 |
رودبار |
|
|
|
|
6 |
رودسر و املش |
اسدالله عباسی |
40047 |
اصولگرا |
- |
7 |
صومعهسرا |
|
|
|
|
8 |
تالش، رضوانشهر و ماسال |
|
|
|
|
9 |
فومن و شفت |
|
|
|
|
10 |
لاهیجان و سیاهکل |
|
|
|
|
11 |
لنگرود |
|
|
|
|
استان لرستان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
خرم آباد و دوره |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
2 |
بروجرد |
|
|
|
علاءالدین بروجردی، _____ هادی مقدسی |
|
|
|
عباس گودرزی، _____ فاطمه مقصودی |
||
3 |
سلسله و دلفان |
علی رستمیان |
|
اصولگرا |
- |
4 |
پلدختر |
|
|
|
|
5 |
کوهدشت و رومشکان |
|
|
|
|
6 |
دورود و ازنا |
|
|
|
|
7 |
الیگودرز |
|
|
|
|
استان مازندران |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
آمل |
یوسفیان ملا |
|
اصولگرا(رهروان ولایت) |
|
2 |
بابل |
علی نجفی خوشرودی |
|
اصلاحطلب |
حسین نیازی _______ همتالله طاهرنژاد دلداری |
|
|
|
|
||
3 |
بابلسر و فریدونکنار |
|
|
|
|
4 |
بهشهر، نکا و گلوگاه |
علی محمد شاعری |
|
|
|
5 |
ساری و میاندورود |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
6 |
قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی |
|
|
|
|
7 |
نور و محمود آباد |
|
|
|
|
8 |
نوشهر و چالوس |
|
|
|
|
9 |
تنکابن، رامسر و عباس آباد |
|
|
|
|
استان مرکزی |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اراک، کمیجان و خنداب |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
2 |
تفرش، آشتیان و فراهان |
محمد حسینی |
|
اصلاحطلب |
- |
3 |
خمین |
محمد ابراهیم رضایی |
|
اصولگرا |
- |
4 |
ساوه و زرندیه |
|
|
|
منصوری(مستقل) ------ خانم میرگلو بیات(اصولگرا) |
5 |
شازند |
|
|
|
|
6 |
محلات و دلیجان |
علیرضا سلیمی |
|
اصولگرا |
- |
استان هرمزگان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر |
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
||
2 |
بندر لنگه و بستك و پارسیان |
|
|
|
|
3 |
میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد |
|
|
|
|
استان همدان |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه یافتگان به دور دوم |
1 |
اسدآباد |
اکبر رنجبرزاده |
|
اصولگرا |
- |
2 |
بهار و کبودرآهنگ |
محمدعلی پورمختار |
|
اصولگرا |
- |
3 |
تویسرکان |
محمد مهدی مفتح |
|
اصولگرا |
- |
4 |
رزن |
- |
- |
- |
حسن لطفی |
عطاءالله سلطانیصبور (اصولگرا) |
|||||
5 |
ملایر |
محمد کاظمی |
|
اصلاح طلب |
احد آزادیخواه |
- |
|
|
|
||
6 |
نهاوند |
حسن بهرامنیا |
|
اصولگرا |
|
7 |
همدان و فامنین |
|
|
|
|
|
|
|
|
استان یزد |
|||||
تعداد واجدین رأی دادن: |
تعداد رأی دهندگان: |
||||
ردیف |
حوزه انتخابیه |
نماینده منتخب |
تعداد آراء |
گرایش |
راه
یافتگان به دور دوم |
1 |
اردکان |
|
|
|
|
2 |
بافق،
مهریز، ابرکوه، خاتم و بهاباد |
|
|
|
|
3 |
تفت و میبد |
کمال دهقانی |
اصلاح طلب |
- |
|
4 |
یزد
،اشکذر، ندوشن و سورک |
|
|