معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان مشمولان دارای برگ آماده به خدمت تاریخ اول آذر ۱۴۰۲ را به خدمت مقدس سربازی فراخواند.
کد خبر: ۱۱۳۸۹۰۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۹ 20 November 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مسعود همتی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: کلیه مشمولان استان کرمانشاه که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول آذرماه ۱۴۰۲ را دریافت کرده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

وی افزود: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم لازم است روز چهارشنبه اول آذر در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همتی گفت: مشمولان باید اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه و مدارک مربوط به شرایط خاص همچون تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا را به همراه خود داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی پلیس کرمانشاه افزود: حضور نیافتن به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب می‌شود و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی با مشمولان رفتار خواهد شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار