به گفته مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه با پایان مراسم پیاده روی اربعین حسینی، اعزام های کاروانی عتبات عالیات در کرمانشاه از سرگرفته شده است.
کد خبر: ۱۱۲۶۱۹۸
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۵ 13 September 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از ایسنا سعید کریمی خو با اشاره به پایان مراسم پیاده روی اربعین حسینی ۱۴۰۲، اظهارکرد: با پایان گرفتن این مراسم، اعزام های کاروانی عتبات عالیات در کرمانشاه از ۲۰ شهریور از سر گرفته شده است.

وی افزود: باتوجه به اینکه تعداد زیادی از مشتاقان زیارت عتبات عالیات  در مراسم پیاده روی اربعین حسینی شرکت کردند، در حال حاضر میزان تقاضای سفر برای عتبات عالیات کاهش مقطعی پیدا کرده است.

مدیر حج و زیارت استان کرمانشاه تصریح کرد: با این وجود در حال حاضر هفته ای یک کاروان از استان کرمانشاه عازم عتبات عالیات خواهد شد و در صورتی که متقاضی بیشتری باشد، تعداد اعزام ها هم افزایش پیدا می کند.

وی ادامه داد: میانگین هزینه اعزام هر نفر از طریق کاروان های حج و زیارت در استان بین پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

کریمی خو اظهار کرد: پیش بینی می‌شود در آبان ماه اعزام‌های کاروانی به عتبات عالیات جان تازه ای بگیرد و افزایش قابل توجه متقاضیان را داشته باشیم.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار