سردار رادان با اشاره به حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا در مناطق کوهستانی دالاهو، گفت: این حادثه در نهایت با عنایت خداوند متعال به خیر گذشت.
کد خبر: ۱۱۲۵۰۷۲
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴ 07 September 2023

به گزارش تابناک کرمانشاه به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سردار سرتیپ پاسدار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی چهارشنبه شب با حضور در منزل سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان از وی عیادت و برای سلامتی کامل وی و دیگر همراهانش در حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا دعا کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه پلیس به معنای واقعی کلمه خدمتگزار مردم است، گفت: در همین ماموریت اربعین که هنوز هم ادامه دارد همه دیدند که پلیس مخلصانه و بدون هیچ ادعایی شبانه روز در میدان خدمات رسانی به زائران حضور داشت.

سردار رادان تصریح کرد: در این ماموریت همه همکاران ما در بخش‌های مختلف انتظامی با اعتقاد قلبی در راه خدمت به زائران تلاش کردند و زمینه‌ای فراهم کردند که زوار با کمترین دغدغه و مشکل به این سفر معنوی اعزام و یکی از شیرین‌ترین سفر‌های عمر خود را تجربه کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور ادامه داد: حادثه‌ای هم که برای بالگرد فراجا حامل سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه و همراهان وی در ارتفاعات شهرستان دالاهو افتاد در همین راستا بود چرا که وی در حال بازدید هوایی از محل‌های تردد زوار بود که این اتفاق پیش آمد.

وی تصریح کرد: سردار حاجیان یکی از بهترین و کارآزموده‌ترین فرماندهان فراجاست که همواره دلسوزانه پای کار بوده و در همین ماموریت اربعین نیز ثابت شد وی چگونه دلسوزانه پای کار است تا زائران اربعین دچار مشکل نشوند.

سردار رادان در پایان با قدردانی از زحمات و جانفشانی‌های سردار حاجیان، همراهان وی و همه کارکنان انتظامی کرمانشاه به ویژه در ایام ماموریت اربعین برای مصدومان حادثه فرود اضطراری بالگرد فراجا از درگاه خداوند متعال آرزوی شفا و بهبودی کامل کرد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران همچنین با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی کرمانشاه از یکی از خلبانان بالگرد نیز عیادت و تجلیل کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار