معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، از اعزام جهادگران این دانشگاه به روستای گدارپیر بخش سرفیروزآباد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و دهه کرامت خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۷۰۷۸
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲ 26 May 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از فارس محمدرضا غلامی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اعزام جهادگران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به روستای گدارپیر بخش سرفیروزآباد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و دهه کرامت خبر داد.

وی اظهار کرد: در این فعالیت جهادی بیش از ۴۵۰ نفر از اقشار محروم روستای گدارپیر و روستاهای قمر این روستا تحت پوشش خدمات اردوی جهادی قرار گرفتند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خدمات ارائه شده شامل ویزیت رایگان پزشکان متخصص داخلی، اطفال و مامایی و پزشکان عمومی، خدمات دندانپزشکی، توزیع رایگان دارو، مشاوره روانشناسی، پایش و غربالگری سلامت، پایش فشار خون و قند خون، بینایی‌سنجی و مشاوره و آموزش بهداشت فردی و ارتقا سلامت در سه رده سنی عنوان کرد.

وی اضافه کرد: همچنین پایش و آموزش بهداشت حرفه‌ای و ایمنی روستا و بهداشت محیط به مردم و شاغلین روستا، بررسی کیفیت آب روستا و تاب‌آوری در بحران و آموزش سلامت دهان به اقشار‌ روستا و توزیع بسته‌های بهداشتی و فرهنگی توسط این گروه جهادی صورت پذیرفت.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار