سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از واگذاری بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ اشتراک رایگان گاز به به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و ایثارگران طی سال گذشته خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۴۳۰۸
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۵ 09 May 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از مهر ناصر حسینی اظهار کرد: در سال ۱۴۰۱ در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و کمک به اقشار ضعیف جامعه و برخی نهادهای استان ۲ هزار و ۳۱۸ اشتراک رایگان واگذار شد.

وی افزود: از این تعداد اشتراک رایگان یک هزار و ۳۸۰ مورد به مددجویان کمیته امداد و ۳۳۳ مورد به مددجویان بهزیستی واگذار شده است.

سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه تصریح کرد: برخی اشتراکات نیز به مکان‌هایی شامل ۲۶ پایگاه بسیج، ۲ پاسگاه نیروی انتظامی، یک مدرسه خیرساز و ۵۳ مورد مساجد، حسینیه‌ها و حوزه‌های علمیه واگذار شده است.

حسینی بیان کرد: سال گذشته در بحث واگذاری اشتراک رایگان ۱۸۳ مورد به خانواده شهدا، اسرا و مفقودین، ۱۳۷ مورد به رزمندگان دفاع مقدس، ۹۰ مورد به جانبازان بالا ۲۵ درصد و ۱۱۳ مورد به جانبازان زیر ۲۵ درصد اختصاص یافته است.

وی در پایان از مددجویان نهادهای حمایتی و اعضای خانواده شهدا و ایثارگرانی که از اشتراک رایگان استفاده نکرده‌اند، درخواست کرد با معرفی نامه به شرکت گاز مراجعه و برای یک بار کنتور و اشتراک رایگان دریافت کنند.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار