رئیس پلیس آکاهی کشور؛ سرقت، تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها (کوپ) و معیشت کارکنان را مطالبات سه گانه و پرتکرار مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از فراجا عنوان کرد و بر لزوم رفع دغدغه مردم در حوزه سرقت تاکید کرد.
کد خبر: ۱۰۹۷۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۸ 22 March 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا سردار «محمد قنبری» در جلسه قرارگاه نوروزی امام علی (ع) استان کرمانشاه، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، از زحمات فرمانده و کارکنان انتظامی استان در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان قدردانی کرد.

وی ضمن ابلاغ سلام گرم و خداقوت فرمانده کل انتظامی کشور، از رضایتمندی شور ستادی فراجا از عملکرد انتظامی استان کرمانشاه خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی کشور با اشاره به لزوم توجه ویژه به سرقت در ۲ حوزه پیشگیری و مقابله، تصریح کرد: سرقت نقش مهمی در ارتقاء یا کاهش احساس امنیت و جلب اعتماد شهروندان دارد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم رفع دغدغه مردم در حوزه سرقت، ادامه داد : در این حوزه باید علل و عوامل سرقت در ۲ بعد درون سازمانی و برون سازمانی شناسایی شده و تمامی ظرفیت ها در راستای پیشگیری و مقابله بکارگیری شود.

سردار قنبری در ادامه با اشاره به وقوع سرقت منزل یکی از شهروندان تهرانی و گزارش سرقت مذکور توسط مالباخته به مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، افزود : مقام معظم رهبری پس از دریافت گزارش مذکور، مرقوم فرمودند "اداره آگاهی موظف است سارقین را پیدا کند، بروید تلاش کنید و به نتیجه برسید" ؛ که با توجه به دستور حضرت آقا شخصا در منزل شهروند مالباخته حضور پیدا کردم ، که همین امر و آگاهی فرد شاکی از توجه خاص مقام معظم رهبری به موضوع، موجب رضایت قلبی و اطمینان خاطر وی شد.

رئیس پلیس آگاهی کشور در بخش دیگری از سخنان خود سرقت ، تحول کوپ و معیشت کارکنان را مطالبات ۳ گانه و پر تکرار مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از فراجا عنوان و اظهار داشت : با توجه به مطالبات معظم له ، سه موضوع ذکر شده بصورت ویژه مورد پیگیری فرمانده کل انتظامی کشور و سایر مسئولان قرار دارد.

وی در ادامه بر ضرورت انجام وظیفه دلسوزانه و متعهدانه توسط کارکنان تاکید کرد و بیان داشت: ماموریت ها باید به نحوی انجام شود که آرامش و امیدواری را به مردم القاء کند.

سردار قنبری همچنین کلانتری و پاسگاه ها را سرپنجه های سازمان فراجا عنوان کرده و بر ضرورت تقویت و سازماندهی این حوزه تاکید کرد.

این مقام ارشد انتظامی در خاتمه با بیان اینکه فوریت های پلیسی ۱۱۰ اولین راه ارتباطی مردم با پلیس است ، اظهار داشت: این فرایند ارتباطی باید تقویت شود و برنامه ریزی لازم برای نیل به این منظور نیز اندیشیده شده و عملیاتی خواهد شد.

بر عهد و پیمانی که فرمانده فراجا با مردم بسته اند، پایبند هستیم

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در ادامه این جلسه ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان ؛ از تلاش شبانه روزی و مجاهدت کارکنان در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان در سال ۱۴۰۱ قدردانی کرد و گفت: گفت: بر عهد و پیمانی که فرمانده محترم فراجا با مردم بسته اند ، پایبند هستیم.

سردار «علی‌اکبر جاویدان» با اشاره به وقایع و حوادث مختلف سال گذشته، بیان داشت : در سال ۱۴۰۱ ، انتظامی استان نقش بی بدیلی در تامین و حفظ نظم و امنیت استان کرمانشاه داشت .

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به ماموریت های مختلف فراجا در راستای برقراری و حفظ امنیت ، تصریح کرد: اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تدابیر هیئت رئیسه فراجا ، اولویت های ماموریتی انتظامی استان خواهند بود .

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات انجام شده توسط انتظامی استان اشاره و خاطرنشان کرد: در سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه های مبارزه با سرقت ، جمع آوری معتادان متجاهر و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر توسط انتظامی استان انجام شد که هدف از انجام این اقدامات ؛ آسایش ، آرامش ، امنیت و رضایت خاطر شهروندان بود.

سردار جاویدان افزود: در حوزه ارتقاء معیشت کارکنان نیز اقدامات مناسبی توسط انتظامی استان کرمانشاه انجام گرفته است ، به نحوی که این فرماندهی در قرارگاه مسکن فراجا رتبه پنجم را کسب کرد.

وی با اشاره به برنامه ریزی مناسب انجام گرفته برای تعطیلات نوروز در انتظامی استان ، اظهار داشت: انتظامی استان کرمانشاه برای تامین امنیت شهروندان و مهمانان نوروزی آمادگی کامل دارد.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به انتخاب و عنوان شعار سال ۱۴۰۲ توسط مقام معظم رهبری به نام "مهار تورم ، رشد تولید"، گفت: برنامه ریزی برای اجرای فرامین معظم له با توجه به شعار "مهار تورم ، رشد تولید" انجام و به عنوان اولویت ، در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در خاتمه بر مقابله مستمر و همه جانبه با سارقین و افراد مالخر ، خرده فروشان مواد مخدر و جمع آوری معتادین متجاهر در سال ۱۴۰۲ تاکید کرد.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار