فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: در طول ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ۲۲ طرح عمرانی، کشاورزی و اقتصادی با ۹۳ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
کد خبر: ۱۰۹۰۵۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳ 01 February 2023

به گزارش خبرگزاری تابناک کرمانشاه به نقل از ایرنا «صدرالله بابلی» افزود: افتتاح تعاونی آرد، بهره‌برداری از مجموعه ورزشی آموزش و پرورش و ساختمان‌های اداری محیط زیست و پست، اجرای آسفالت بالاطاق، دشت ذهاب از مهمترین طرح های دهه فجر در سرپل ذهاب است.

وی همچنین از افتتاح عملیات گازرسانی به ۱۳ روستای بخش مرکزی شهرستان سرپل ذهاب با پنج میلیارد تومان اعتبار خبر داد که به موجب آن ۶۱۰ خانوار این شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند.

فرماندار سرپل ذهاب در ادامه گفت: خدمات بسیار زیادی توسط دولت انجام شده که نیاز است برای مردم تبیین شود و مدیران برای اطلاع رسانی و بیان دستاوردهای نظام و دولت باید از ظرفیت رسانه ها استفاده کنند.

بابلی ادامه داد: در ایام‌الله دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد ما باشد چون دشمن درصدد ایجاد ابهام و زیرسوال بردن نظام و دستاوردهای این حکومت الهی است از این رو باید تلاش کنیم تا از ایام باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب به بهترین شکل برای بیان این دستاوردها استفاده کنیم.

وی بر برگزاری باشکوه جشن های دهه مبارک فجر با حضور گسترده مردم تاکید کرد و گفت: موجودیت دین و حرکت در این مسیر به علت انقلاب اسلامی است.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار