استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه با ابراز نارضایتی از وضعیت نامناسب اجرای طرح صدور سند کاداستر اراضی کشاورزی در استان گفت: لازم است که مزایا و آثار مثبت سنددار کردن زمین‌های کشاورزی برای کشاورزان استان تشریح و تبیین شود تا آنان با رغبت بیشتری برای سنددار شدن زمین‌هایشان اقدام کنند.
کد خبر: ۱۰۶۸۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۸ 20 September 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه بهمن امیری مقدم روز سه‌شنبه در جلسه شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کرمانشاه که با حضور رئیس‌کل دادگستری استان برگزار شد، عنوان کرد: متأسفانه رتبه استان کرمانشاه در اجرای طرح کاداستر و صدور اسناد اراضی کشاورزی مناسب نیست که این موضوع نشان‌دهنده غفلت و سهل‌انگاری در گذشته است.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت تشکیل جلسات رفع تداخل اسناد زراعی گفت: این جلسات باید به‌صورت مستمر در شهرستان‌های استان تشکیل و روند صدور اسناد زراعی به‌صورت فعال و پیوسته ادامه پیدا کند.

استاندار کرمانشاه همچنین با تاکید بر ضرورت آموزش، آگاه‌سازی، تبلیغ و اطلاع‌رسانی درباره مزایا و مسیر قانونی سنددار شدن اراضی کشاورزی گفت: لازم است که مزایا و آثار مثبت سنددار کردن زمین‌های کشاورزی برای کشاورزان استان تشریح و تبیین شود تا آنان با رغبت بیشتری برای سنددار شدن زمین‌هایشان اقدام کنند.

امیری‌مقدم تاکید کرد: لازم است برای ایجاد رغبت در کشاورزان، مشوق‌هایی برای سنددار کردن زمین‌های کشاورزی در نظر بگیریم و درعین‌حال اجرای قانون در این زمینه نیز به‌صورت قاطع و پیگیرانه دنبال شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار