مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه:
مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه از برپایی ۴۲ پایگاه به منظور جمع آوری کمک‌های خیرخواهانه جهت خرید لوازم نوشت افزار، کیف مدرسه، لباس و دیگر تجهیزات مدرسه در استان کرمانشاه مختص جامعه هدف بهزیستی خبر داد.
کد خبر: ۱۰۶۶۸۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵ 11 September 2022

فرحناز محمدی در گفتگو با خبرنگار تابناک کرمانشاه اظهار کرد: این پایگاه‌ها در راستای پویش مشق مهر و با عنایت به ضرورت تامین و توزیع نوشت افزار برای فرزندان تحت پوشش سازمان بهزیستی در آستانه سال تحصیلی جدید و در روز بیستم شهریور سال جاری در شهرستان‌های تابعه برپا می‌شود.

مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه عنوان کرد: مبلغ یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار به استان برای دانش آموزان نیازمند ابلاغ شده است، اما با توجه به گزارشات مددکاری دانش آموزان محروم این مبلغ پاسخگویی آنان نیست و نیازمند کمک خیرخواهانه مردم نوعدوست هستیم.

وی افزود: علاوه بر این تفاهم نامه‌ای نیز با بنیاد قلم چی جهت بهره مندی دانش آموزان واجد شرایط از ظرفیت‌های این بنیاد فراهم شده است.

 مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه افزود برای ۱۸۱۲ دانش آموز دارای معلولیت و ۸۸۳ دانش آموز حوزه حمایتی بر اساس دستورالعمل مالی درخواست اعتبار شده است که در صورت تامین  پرداخت خواهد شد.

 مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در پایان اظهار داشت: همه ما می‌دانیم این مبالغ با توجه به شرایط جامعه و نیاز دانش آموزان کفاف هزینه‌های مدرسه را نخواهد کرد و خیلی از دانش آموزان چشم به دستان پر مهر شما دوخته اند و امید دارند مانند دیگر دانش آموزان همکلاسی خود از شرایط برابری برخوردار باشند و بتوانند آینده‌ای روشن را برای خود خانواده و جامعه بسازند، همچنین خیرین می‌توانند برای یافتن ادرس مکان‌های جمع اوری و شماره حساب جهت واریز مبالغ نقدی اینجا (کلیک) کنند.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار