معاون توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: کمبودی برای تامین کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، توزیع کالا به موقع انجام و به وفور دربازار وجود دارد.
کد خبر: ۱۰۵۳۷۴۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶ 30 June 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه به نقل از فارس احسان باقرخانی معاون توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازار کاملا آرامش دارد و فعالیت عادی و روزمره در بازار جاری است.

وی ادامه داد: کمبودی برای تامین کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، اگر در پاره‌ای مواقع با کمبود نوع خاصی از کالا در فروشگاه‌ها مواجه شویم بیشتر ناشی از جو روانی و اخبار نادرست و ضد و نقیض در خصوص احتمال افزایش قیمت کالا خاصی است که سبب نگرانی شهروندان و خرید بیشتر آن‌ها می‌شود؛ در غیر این صورت مشکلی نداریم. توزیع کالا به موقع انجام و به وفور دربازار وجود دارد.

معاون توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه عمده گلایه مردم را در بحث گرانی‌های بازار توصیف کرد و افزود: بعد از مردمی کردن یارانه‌ها با حذف ارز ترجیحی طبیعتا یک افزایش قیمتی را در کالاهای اساسی داشتیم که به تبع آن دیگر کالاها و محصولات تولیدی که مواد اولیه آن‌ها افزایش قیمت پیدا کرده، گران شده‌اند که متأسفانه عده‌ای هم هستند که در این بین از وضعیت موجود سوءاستفاده می‌کنند و اقدام به گرانفروشی می‌کنند، البته نظارت‌ها و برخوردها به صورت جدی ادامه دارد.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار