استاندار کرمانشاه:
استاندار کرمانشاه گفت: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز لازم است برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که نگاه همه‌جانبه و چندبعدی اعم از اقتصادی، اجتماعی و امنیتی در دستور کار قرار گیرد.
کد خبر: ۱۰۵۲۸۴۴
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۷ 26 June 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه بهمن امیری‌مقدم، در دومین جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: برای مبارزه با قاچاق سوخت، نیاز به تبادل تجارب و وحدت رویه در استان‌های مرزی داریم.

وی افزود: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز لازم است برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که نگاه همه‌جانبه و چندبعدی اعم از اقتصادی، اجتماعی و امنیتی در دستور کار قرار گیرد.

امیری مقدم تصریح کرد: اجرای طرح جامع ساماندهی اصولی و اساسی پایانه‌ی مرزی پرویزخان در شهرستان قصرشیرین را با محوریت وزارت راه و شهرسازی، با جدیت دنبال میکنیم، قاچاق سوخت، هدر رفتن سرمایه‌های مردم، نظام و کشور است. همه مسوولین ذیربط باید در مبارزه جدی در این زمینه، همت کنند.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر خرد جمعی و تحسین هماهنگی شهرستانی در شهرستان پاوه در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز، عنوان کرد: از این بابت از مسوولین ذیربط به ویژه فرماندار و دادستان محترم تشکر میکنیم، مدیران کل گمرک و حمل‌ونقل و پایانه‌ها، نواقص نرم‌افزاری پایانه‌های مرزی را در راستای رصد و پایش ترانزیت کالا، در اسرع وقت برطرف نمایند و خروج بدون مجوز هرگونه نهاده‌های دامی و کاه و کلش از استان ممنوع است. رفع نیازمندی‌های استان در این خصوص در اولویت است.

وی تاکیر کرد: برگزاری نشست‌های کارگروه فرهنگی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر و منظم در دستور کار قرار گیرد، گفتنی است در ابتدای این نشست سعید قاسمی دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن قرائت فرمان رهبر معظم انقلاب «مدظله‌العالی» در مورد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، آثار غیرقابل‌جبران پدیده قاچاق بر تولید داخلی و تجارت قانونی و آسیب‌های متعدد آن بر وضعیت سرمایه‌گذاری و اشتغال استان را تشریح نمود و به استناد فرمان مقام معظم رهبری، انسجام و هم‌افزایی دستگاه‌های ذیربط اجرایی، نظامی و انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز را خاطرنشان ساخت.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار