تابناک کرمانشاه گزارش می دهد:
رزمایش مشترک صرفه جویی مصرف آب و برق متبرک به نام حضرت علی بن موسی الرضا با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان و مسئولان و ارتباط ویدئویی با سپاه‌های استانی و رده‌ها برگزار شد.
کد خبر: ۱۰۵۲۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷ 22 June 2022

به گزارش خبرنگار تابناک کرمانشاه این مراسم در ارتباط برخط با تهران در محل سپاه حضرت نبی اکرم (ص) و با حضور بهمن امیری مقدم، استاندار کرمانشاه، سردار عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف غرب کشور، سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، سردار قنبری جانشین فرمانده سپاه استان و جمعی از مسئولان اجرایی و فرماندهان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی استان برگزار شد.

این رزمایش در راستای تحقق فرامین فرمانده معظم کل قوا مبنی بر صرفه جویی به عنوان یک سیاست در متن خطوط اساسی برنامه‌های کلان کشور اجرا می‌شود.

اجرای اقدامات موثر در کاهش مصرف، کمک به پایداری شبکه آب و برق از جمله روشن کردن مولد‌های برق اضطراری، حداقل استفاده از سیستم‌های سرمایشی و سیستم‌های روشنایی، استفاده از نور طبیعی، عدم نورپردازی و روشن کردن محوطه، مدیریت مصرف آب و ممنوعیت استفاده از آب شرب در فضای سبز و ... از جمله اقدامات اجرایی در طول این رزمایش است.

سپاه پاسداران به عنوان نهادی پیشگام در این عرصه با هدف کاهش ۳۰ درصدی مصرف انرژی در پیک مصرف از یکم تیر به مدت ۳ ماه رزمایش کاهش مصرف انرژی را با عنوان رزمایش حضرت علی بن موسی الرضا در سراسر کشور برگزار می‌کند.

این رزمایش در مرحله اول برای تمام اماکن و ساختمان‌های رده‌های سپاه و بسیج، وزارت نیرو و وزارت کشور و در مراحل بعدی سایر ادارات و نهاد‌ها برگزار می‌شود.

منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار