tabnakostan

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد  استان کرمانشاه:
متنعم شدن 1200 خانواده کرمانشاهی از گوشت طرح قربانی مشارکتی
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد  استان کرمانشاه گفت: پانزدهمین مرحله طرح قربانی مشارکتی ویژه ماه شوال، با همت خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه (س) و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، به دست ۱۲۰۰ خانواده عزتمند کرمانشاهی رسید.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
کاهش بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از یک روز دیگر بدون فوتی کرونا در استان خبر داد وگفت: در حال حاضر ۲۷ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
تابناک کرمانشاه گزارش میدهد:
قرار گرفتن دانشگاه صنعتی کرمانشاه در رتبه بندی تایمز در جایگاه ۱۰۰۰
طبق اعلام نتایج رتبه بندی سال ۲۰۲۲ مؤسسه بین المللی تایمز برای تأثیرگذاری دانشگاه‌های جهان در زمینه اهداف توسعه پایدار، دانشگاه صنعتی کرمانشاه در بین دانشگاه تاثیرگذار برتر جهان در رتبه ۱۰۰۰ قرار گرفت.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه:
ثبت‌نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت در استان کرمانشاه آغاز شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه از ثبت‌نام بیستمین دوره مسابقات ملی مهارت از ۲۷ اردیبهشت لغایت ۱۷ تیر ١۴٠١ همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه:
کشف بیش از هشت هزار ۷۰۰ حبه قرص مخدر در کرمانشاه
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۸ هزار و ۷۴۰ حبه قرص مخدر متادون در مرکز استان کشف شد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه:
حمایت ویژه از صنعت پرورش اسب در قالب زنجیره های اشتغال آفرین
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در جلسات کارگروه اشتغال و کارآفرینی زنجیره‌های ارزش توسط دستگاه‌های مختلف مطرح می‌شود.
رئیس مرکز ۱۳۷ شهرداری کرمانشاه:
بیش از ۳ هزار درخواست مردمی در مرکز ۱۳۷ ثبت شده است/ حوزه خدمات شهری بالاترین درخواست پیگیری
رئیس سامانه ۱۳۷ شهرداری کرمانشاه گفت: در طی دو ماه گذشته، بیش از ۳ هزار تماس با سامانه ۱۳۷ شهرداری برقرار شده است.
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در گفتگو با تابناک:
بنا بر دستور ویژه رییس جمهور تیرماه اولین جلسه بین المللی برای رسیدگی به معضل ریزگردها برگزار می شود/در استان کرمانشاه منشا ریزگرد نداریم
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از برگزاری جلسه ویژه بین المللی با حضور ۱۶ کشور جهت رسیدگی به معضل ریزگردها خبر داد و گفت: خوشبختانه منشا ریزگرد در استان کرمانشاه وجود ندارد و اقدامات لازم جهت مقابله با این پدیده به صورت جدی در حال پیگیری است.
رئیس هیئت مدیره خانه صنعت استان کرمانشاه در گفتگو با تابناک:
معافیت های مالیاتی برای سرمایه گذاران،مطالبه خانه صنعت در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه
رئیس هیئت مدیره خانه صنعت استان کرمانشاه گفت: ایجاد معافیت های مالیاتی، اعطا وام های کم بهره و سایر امکانات به استان کرمانشاه برای جذب سرمایه گذاری خارج از استان، از مطالبات مهم خانه صنعت در سفر رئیس جمهور به کرمانشاه است.
دبیر کانون های خدمت رضوی استان کرمانشاه:
اجرای برنامه
دبیر کانون های خدمت رضوی استان کرمانشاه با آشا ه به اجرای برنامه های دهه کرامت توسط کانون های خدمت رضوی، گفت: حدود ٢٠ هزار پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان در این ایام توزیع می شود.
تابناک کرمانشاه گزارش رمی دهد:
تاسیس مجمع خیرین در استان گامی در جهت ایجاد یک تشکل قانونمند، منظم و منسجم
نشست مجمع خیرین کشور با حضور استاندار کرمانشاه جهت توافق برای تاسیس مجمع استانی برگزار شد.
 رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه:
کبد چرب قاتلی خاموش است
 رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بیماری کبد چرب، یک بیماری خاموش است که بایستی به موقع کنترل شود چرا که می‌تواند در صورت عدم کنترل با خطر نارسایی کبدی همراه باشد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه:
پایان کار ۴۱ مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در استان کرمانشاه/ واکسیناسیون کرونا در مراکز بهداشتی شهری و روستایی ادامه دارد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: جهادگران حوزه سلامت با تمام توان کار بزرگ واکسیناسیون را در استان انجام دادند و با توجه به تعطیلی مراکز تجمیعی واکسیناسیون شهروندان برای واکسیناسیون به مراکز بهداشتی شهری و روستایی مراجعه کنند.
‍ شهردار کرمانشاه:
مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار اولویت آسفالت در مجموعه مدیریت شهری هستند
شهردار کرمانشاه با اشاره به اینکه اکثر معابر مناطق حاشیه‌ای در شهر کرمانشاه نیاز به آسفالت دارد، گفت: مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار اولویت آسفالت در مجموعه مدیریت شهری هستند.
فوق تخصص بیماری های عفونی و مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفتگو با تابناک:
آبله میمونی با کویید ١٩ قابل مقایسه نیست/ سرعت انتشار و ابتلا به بیماری در مقایسه با کرونا بسیار کمتر است
فوق تخصص بیماری های عفونی و مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بیماری آبله میمونی نسبت به کویید ١٩ سرعت انتشار و ابتلای بسیار کمتری دارد و در ٨۵ درصد موارد افراد واکسینه شده به آبله میمونی مبتلا نمی شوند.
استاندار کرمانشاه:
سفر رئیس جمهور به کرمانشاه تحولات مثبتی را در پی دارد
استاندار کرمانشاه گفت: تمام مباحث و ابعاد توسعه‌ای استان در جلسات و پیگیری‌ها در نظر گرفته‌ شده و امیدواریم در نتیجه سفر رییس‌ جمهور به کرمانشاه شاهد تحولات مثبتی در استان باشیم.
تابناک کرمانشاه گزارش می دهد:
شمار مراجعین تنفسیِ ناشی از گرد و غبار به مراکز درمانی استان روبه افزایش است/ احتمال کاهش غلظت ریزگردها از بعد از ظهر امروز
بر اثر ورود ریزگردها به سطح استان از بعد از ظهر روز گذشته، شمار مراجعه کنندگان تنفسی به مراکز درمانی طی ٢۴ ساعت گذشته به ٣١١ مورد رسید که نسبت به دیروز با افزایش همراه بوده و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی انتظار می رود با وزش باد از بعد از ظهر امروز شاهد کاهش غلظت گرد و غبار در سطح استان باشیم.
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو در گفتگو با تابناک:
کشف و ضبط بیش از ۱۵۰۰ کیلوگرم روغن حیوانی غیر بهداشتی
مدیر نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از کشف و ضبط بیش از ۱۵۰۰ کیلوگرم روغن حیوانی غیر بهداشتی خبر داد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با تابناک:
۱۰ بیمار کرونایی در بخش ویژه مراکز درمانی استان بستری هستند
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از یک روز دیگر بدون فوتی کرونا در استان خبر داد وگفت: در حال حاضر ۱۰ بیمار کرونایی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های استان بستری شدند.
تابناک کرمانشاه گزارش می‌دهد:
آئین تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه برگزار شد
صبح امروز آئین تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه برگزار شد و ضمن تقدیر از خدمات هادی عسگری، خسرو شهیدی به عنوان مدیر کل جدید این اداره کل معرفی شد.